Kurumsal, bayi ve mobil uygulama çözümleri

Nasıl Yapıyoruz?

Önce Sizi Dinliyor, Amaçlarınızı Anlıyoruz...

Projeye başlamadan önce, mevcut durumu / amaçları anlamak, doğru analiz etmek ve planlamak projenin başarısı için en önemli mihenk taşıdır. Bu önem bilinciyle, firma kurumsal yapısının mevcut durumu, sektörel olarak rakip firmaların benzer süreçlerdeki aksiyonları, kazanılmak istenen pozitif etkiler ve ulaşılmak istenen hedefler doğrultusunda teknolojiye en uygun analiz ve planlama hazırlanarak, başarı odaklı ilk adım atılır.

Doğru Teknoloji... Doğru Platform...

Projenin hedeflenen kullanıcı portföyü ve planına uygun bir yapı ile inşa edilmesi, yapının kullanabilirliğini ve ömrünü belirlemektedir.

İhtiyaçları doğru kurgulanmış, doğru platformlarda (Mobil uygulama, Web, Windows v.b.) kodlanmış bir proje, yaşam periyodu içerisinde kullanıcılarına gerekli fonksiyonaliteyi sağlar ve maliyetleri düşürür.

Sonuç sadece projenin tamamlanması ve yayına alınması değil, sonrasında yaşanan süreçte, sorunsuz devam etmesidir

Hedefimiz, her sonuçlanan projemizin, başarıyla yaşamına devam etmesidir.

Her sonuç, başarının başlangıcıdır

Neler Yapıyoruz?

Daha başaracağımız çok iş var

  • Online Bayi Sipariş Sistemi (B2B)
  • Fabrika Üretim Takip Sistemi
  • E Ticaret Sistemleri (B2C)
  • Müşteri Sadakat Sistemi
  • Kurumsal Web Sitesi
  • Kişisel Web Sitesi
  • Mobil Uygulama
  • Seo Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Yönetimi

* Tüm sistemler LOGO Tiger, Logo Go v.b. ürünlerle entegre çalışabilmektedir.

Kısaca Creatrix

BLUE CREATIVITY

2013 yılında bayi sipariş sistemleri (B2B), web uygulama ve geliştirme projeleri üzerinde yoğunlaşan butik ajans olarak İstanbul'da kurulduk.


Web yazılım sektörünün birbirinden ayrılmaması gereken parçalarını, kuruluşundan itibaren bünyesinde barındıran firmamız, müşterilerinin hedeflerini doğru ve nitelikli bir yönde şekillenmesine yardımcı olmaktadır.


Logo entegrasyonlu B2B, sade/şık görünümlü ve kolay kullanımlı e-ticaret ve kampanya siteleri yapmış, gelişen dünyanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan mobil uygulama (ios ve android) sektöründe projeler, çeşitli fabrikalara üretim planlama ve sipariş takip yazılımları geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.


Yapılan tüm projeleri muhasebe takip (Logo Tiger, Logo Go v.b.) programları ile entegreli bir yapı ile hazırlayarak, eleman ihtiyacı gerektiren aşamaları ve uzun süren süreçleri azaltarak yüksek maliyetleri ortadan kaldırmıştır.


Ayrıca firmaların marka bilinirliğinin artması, güncel kampanyalarını sosyal medya üzerinden kitlelere duyurmasını sağlayacak sosyal medya çalışmaları yapmaktadır